poniedziałek, 17 stycznia 2011

Metamorfozowo :)

Na początek Mania by Mania :D Specjalnie dla was przed i po ;) Pokażę wam dziś jak krok po kroku wykonałam ten make up :)


foto.1 Przepraszam ,za dziwną minę ale tak to jest przy auto sesjach :D Na twarzy mam kamuflaż Janssena 2 i puder fixujący Art Deco
foto.2.Na oko nakładamy bazę pod cienie (ja nałożyłam bazę z Kryoalana :) ,w zewnętrzny kącik oka nakładam jasny złoty cień.


foto.3 na środkową część powieki nakładamy zielony cień i rozcieramy go ze złotym

foto.4 W zew. kąciku oka i na załamaniu powieki ,oczy malujemy fioletowym cieniem ,górna granice oka rozcieramy złotym cieniem

Foto. 5 Na dole powieki ,zew. część malujemy na na kolor granatowy ,a wew. na złoty .Na koniec tuszujemy rzęsy.


Foto 6,7,8 Efekt końcowy moich harców :) Na policzkach mam bronzer Essence ,Na ustach błyszczyk rimela, Brwi podkreślone kredką pierre rene :)
5 komentarzy:

 1. och nie! Nie rób mi tego! nie miej rudych, pięknych dredów, które tak bardzo przypominają mi moje;(
  Powodzenia w prowadzeniu bloga! będę wpadać=)
  na zdjęciu w poprzednim poście wyglądałaś ślicznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze podziwiam takie umiejętności make-up'owe (jakkolwiek to się zapisuje). Chętnie będę cię podglądać (intryguje mnie twój nieodkryty w tej notce naszyjnik...)

  OdpowiedzUsuń
 3. pięknie wyszło, a ja zawsze w 3 minuty wszystko nakładam i wybiegam z domu bo czas na przygotowania ograniczam do niezbędnego minimum:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ślicznie. ja nigdy takich rzeczy nie robię, zbyt leniwa jestem żeby wstać kilka chociaż minut wcześniej żeby się pomalować. a bloga będę podglądać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. czemu z tak daleka? Dlaczego tak nietuzinkowe osobistości nie mogą mieszkać bliżej mnie, tak, żebym je mogła swoim aparatem łapać!

  OdpowiedzUsuń